Wybieraj spośród wielu EKO atrakcji

leaRóżnorodność atrakcji, jakie możemy zaproponować w ramach EKO eventów jest duża.

Począwszy od akcji budowania papierowej metropolii poprzez gigantyczną układankę aż po zielony labirynt i budowanie maszyny Goldberga z surowców. Poza wyobraźnią nie ogranicza nas nic!

lin

Zbuduj z nami EKO świat

ID-10068752

Twój EKO event może składać się z jednej lub wielu atrakcji. Możesz przekazać nam swoje pomysły, a my je doskonale zaplanujemy i zorganizujemy. Jeśli wolisz zdać się na naszą inwencję twórczą, służymy pomocą i chętnie zaproponujemy interesujące formy edukacyjnych zabaw.

Świat  EKO atrakcji oferuje wiele wrażeń. Pomocą w budowaniu  klimatu służą:

  • EKO gadżety
  • EKO kostiumy
  • EKO ozdoby
  • EKO orkiestra

Dzięki powyższym akcesoriom jesteśmy w stanie przenieść niektóre imprezy z życia codziennego na grunt EKO. Ciekawą i zabawną formą jest EKO pokaz mody, w którym stroje nieco odbiegają swoim wyglądem od tych, które zwykle oglądamy na wybiegu. Czy są piękniejsze, trudno ocenić, wiemy za to na pewno, że są ciekawsze oraz potrafią rozbawić do łez.33

 

leaIntensywne emocje podczas imprez są tym, co staramy się zapewnić przede wszystkim, dlatego też każda zorganizowany przez nas event będzie dla Ciebie niezapomnianym wydarzeniem, które na długo pozostanie w pamięci.

 

Baw się i edukuj jednocześnie

leaEKO eventy to także  EKO warsztaty, których celem oprócz zabawy jest edukacja. Możesz poszerzyć swoją wiedzę na temat możliwości działań na korzyść środowiska, doskonale się przy tym bawiąc. EKO edukacja jest przyjemna, uczy, bawi, śmieszy, pozwala przeżyć coś niecodziennego pozostawiając po sobie pozytywne oddziaływanie przez jeszcze długi czas po zakończeniu.

stu

Pozwól nam zorganizować EKO atrakcje, zadzwoń lub napisz już teraz by przekazać nam, czego oczekujesz. Zapewniamy moc wrażeń, doskonałą organizację, dzięki której będziesz spokojny o każdy szczegół wydarzenia.