EKO Piknik – przyjemne z pożytecznym

leaKto nie lubi spędzać czasu na świeżym powietrzu i w dodatku z przyjaciółmi czy też najbliższymi?

Kiedy tylko warunki pogodowe na to pozwalają, ciekawą opcją jest wyjazd na piknik. Pozytywnie na nasze samopoczucie może w takiej sytuacji wpłynąć zarówno zdrowe spędzenie czasu na świeżym powietrzu, ale także budowanie międzyludzkich relacji.

pic_rys

EKO Piknik to nasza propozycja, dzięki której możesz spędzić czas w sposób zdrowy, ciekawy i nieszablonowy.

Ten niezwykły piknik będzie czymś innym niż zwykły wyjazd za miasto, jakich już pewnie za Tobą wiele. Tym razem naszym przewodnim zamysłem będzie zorganizowanie go tak by miał pozytywny wpływ na środowisko. Nasz piknik z założenia więc nie produkuje śmieci i odpadów, nie przyczynia się do pogorszenia stanu środowiska.

lin

EKO Pikniki to jedyna w swoim rodzaju okazja do skorzystania jednocześnie z wszystkich proekologicznych wynalazków, takich jak  m.in. jadalne talerze, papierowe kubki, ekologiczne worki na śmieci oraz zdrowy, naturalny jadłospis.

Korzyści, korzyści i jeszcze raz korzyści

leaDzięki uczestnictwu w EKO Pikniku możesz dowiedzieć się, jakie wrażenia budzi zachowanie od początku do końca związane z troską o środowisko naturalne. Pomyśl, jak możesz się poczuć, przyczyniając się do zdrowego rozwoju naszej planety.

pic_set

Ciekawą odmianą EKO Pikniku jest połączenie go z wycieczką rowerową. Nie ruszając z miejsca naszych spalinowych pojazdów możemy być jeszcze bardziej EKO.

Zorganizuj piknik marzeń, stwórz okazję do wyjątkowych przeżyć dla siebie i najbliższych, przeżyj coś niespotykanego i pozytywnego.

Zadzwoń lub napisz, aby przekazać swoje zainteresowanie organizacją EKO Pikniku!